معرفی بهترین نسخه فتوشاپ برای مشاغل و کارهای مختلف

بهترین نسخه فتوشاپ

فتوشاپ که یک نرم افزار حرفه ای در زمینه ویرایش عکس یا تصویر محسوب می شود؛ حاوی ورژن های گوناگونی است. هر نسخه از آن دارای مشخصاتی متفاوت بوده و برای افراد یا سیستم های گوناگون که دارای سطوح متعددی از توانایی و ویژگی هستند؛ مناسب خواهد بود. در این متن قصد داریم تا تعدادی از نسخه ها را به عنوان بهترین نسخه فتوشاپ را برای مشاغل و امور مختلف بیان کرده و شما را با آنها آشنا نماییم.همچنین میتوانید در این مقاله جدا کردن عکس از پس زمینه با فتوشاپ از آموزش رایگان هم استفاده کنید.

بهترین نسخه فتوشاپ برای هر کدام از کاربران کدام است؟

در این بخش می خواهیم بهترین نسخه فتوشاپ برای هر یک از کاربران را پیشنهاد دهیم. قطعا این پیشنهاد، به کار همه آمده و آنها را به طور جامع، راهنمایی خواهد کرد:

۱. نسخه CS5 بهترین ورژن فتوشاپ برای مبتدی ها

در مقاله بهترین سایت آموزش فتوشاپ هم گفتیم که اگر تخصص و مهارت چندانی در زمینه کار با فتوشاپ ندارید و می خواهید به عنوان یک فرد عادی یا مبتدی با این برنامه کار کنید؛ نسخه CS5 را به عنوان بهترین ورژن فتوشاپ به شما پیشنهاد می دهیم. این نسخه به شما کمک می کند تا روتوش های مختلف را انجام داده و برای ساخت پوستر از آن بهره گیرید.

برای دانلود این نسخه کلیک کنید.

۲. نسخه CC 2014 برای غیر مبتدی ها

فرقی نمی کند در زمینه کار با فتوشاپ، یک فرد عادی باشید یا یک فرد حرفه ای و کاربلد، مهم این است که با استفاده از این ورژن می توانید کمی فراتر از سطح معمولی عمل کرده و امور تقریبا حرفه ای را توسط آن انجام دهید. در حال حاضر بیش از نیمی از کاربران می توانند با استفاده از این نسخه، کار خود را راه بیندازند.

برای دانلود این نسخه کلیک کنید.

چه نسخه ای از فتوشاپ بهتر است؟

۳. نسخه ۲۰ (۲۰۱۹)، مختص فعالان حاضر در فضای آتلیه

افرادی که در فضای آتلیه، مشغول به فعالیت بوده و ادیت های حرفه ای در رابطه با عکس ها و تصاویر انجام می دهند؛ می توانند از بهترین نسخه فتوشاپ یعنی ورژن ۲۰ (۲۰۱۹) استفاده نمایند. این نسخه از امکانات و آپشن های منحصر به فردی برخوردار می باشد. قابلیت هایی همچون انتخاب عکس ها و تصاویر و Camera Raw که دست افراد را برای انجام ویرایش های عالی، باز گذاشته اند. فراموش نکنید برای استفاده از این نسخه باید صاحب یک سیستم قدرتمند باشید.

برای دانلود این ورژن کلیک کنید.

بهترین ورژن فتوشاپ برای سیستم های ضعیف

اگر در جستجوی بهترین نسخه فتوشاپ برای سیستم های قدیمی هستید؛ نسخه های قدیمی و پرتابل این برنامه را تهیه نمایید. مجموعه نرم افزار Adobe PS CS3/CS4/CS5/CS6 نسخه ۲۰۱۴، بهترین گزینه برای سیستم های ضعیف تلقی می شوند. هر یک از این نسخه ها، حجم بسیار اندکی داشته و باعث ایجاد مشکل در این سیستم ها نخواهند شد. بنابراین سیستم هایی که تحمل فتوشاپ های سنگین را ندارند؛ می توانند این نسخه ها را جایگزین نمایند. با استفاده از این ورژن می توان اقداماتی همچون ویرایش و طراحی تصاویر را انجام داد.

شرکت Adobe هر سال، نسخه های متفاوتی از فتوشاپ را آماده نموده و آن را در اختیار افراد قرار می دهد. نسخه فوق در کلیه سیستم های ضعیف یا قدیمی به خوبی عمل می کرده و در سیستم های ۳۲ بیتی نیز همین عملکرد را از خود نشان داده است.

از کدام نسخه فتوشاپ استفاده کنیم؟

بهترین ورژن فتوشاپ برای ویندوز ۷ کدام است؟

یکی از سوالاتی که اغلب کاربران می پرسند؛ این است که بهترین نسخه فتوشاپ برای ویندوز ۷ چیست؟ در پاسخ به این سوال می توان گفت Photoshop ME نسخه ۲۰۱۴، بهترین گزینه ای است که در این خصوص  پیشنهاد می شود. یکی از دلایلی که باعث شده تا نسخه فوق، هم برای ویندوز ۷، مناسب باشد و هم به عنوان بهترین نسخه فتوشاپ برای ویندوز ۱۰ معرفی گردد؛ سبک بودن آن است. در نتیجه سیستم هنگ نکرده و در معرض داغ شدن قرار نخواهد گرفت. ناگفته نماند نسخه مذکور از امکانات خوب سایر نسخه ها نیز برخوردار بوده و نیاز تعداد زیادی از کاربران را برطرف خواهد کرد.

یکی از نکاتی که در رابطه با Adobe Photoshop ME می توان ذکر کرد؛ این است که این برنامه از ورژن های متعددی برخوردار می باشد که نسخه معرفی شده در مقایسه با سایرین، گزینه ایده آل تری است. چرا؟ به این دلیل که نسخه ۱۰ (Cs3) این نرم افزار با وجود برخورداری از قابلیت های مختلف، برخی از کمبودها را داشته و این کمبودها در برنامه احساس می شوند.

نسخه ۱۱ (Cs4) در مقایسه با نسخه قبلی، سنگین تر بوده و همچنان کمبودها به قوت خود باقی مانده اند. در ورژن ۱۲ (Cs5)، نه تنها سرعت خوبی را به خود اختصاص داده؛ بلکه توانسته بسیاری از نقص ها را برطرف سازد. در نسخه ۱۳ (Cs6) خواهید دید که فتوشاپ، تغییرات ظاهری محسوسی یافته است. در ورژن ۱۴ (CC) با آپشن های تازه ای همچون آپشن ۳ بعدی روبرو خواهید شد.

سبک ترین نسخه فتوشاپ کدام است؟

در ورژن های دیگر فتوشاپ، چه می گذرد؟

در نسخه ۱۵ (CC 2014) که در ابتدای این بخش به آن اشاره شد؛ مجددا شاهد اضافه شدن قابلیت ها و آپشن های جدید، اما نه آنقدر پر اهمیت به آن هستیم. آنچه در ورژن ۱۶ (CC 2015) با آن مواجه خواهید شد؛ اضافه شدن برخی از آپشن هاست. نسخه ۱۸ (CC 2017) با دو ایراد همراه است که یکی از آنها حجم بالای برنامه و دوم، اضافه شدن آپشن های غیر کاربردی است. نسخه ۱۹ (CC 2018) دارای تفاوت اندکی با نسخه انقلابی می باشد.

نسخه ۲۰ (۲۰۱۹) جهت اجرا در سیستم های قوی، طراحی شده و سرعت بالایی را به همراه دارد. در این ورژن خواهید دید که آپشن هایی همچون تصاویر و ماسک، بهتر از قبل شده اند. در نسخه ۲۱ (۲۰۲۰) اگرچه با گرافیک جذابی روبرو خواهید شد؛ اما باید سنگینی این نسخه را هم تحمل کنید.

بهترین نسخه فتوشاپ برای عکاسی کدام است؟

کسانی که کار آنها عکاسی است و به نرم افزار فتوشاپ نیاز دارند؛ می توانند نسخه متناسب با خود را تهیه نموده و از آن استفاده نمایند. در حال حاضر بهترین نسخه فتوشاپ برای عکاسی، نسخه ۲۰۱۴ است که از نسخه های سبک به شمار می آید. این ورژن از فتوشاپ، امکان ویرایش عکس را برای عکاسان به وجود آورده و کاربری فوق العاده آسانی دارد. با وجود این نسخه نه تنها نیاز عکاسان برطرف شده و ویرایش عکس به خوبی صورت می گیرد؛ بلکه سیستم از آن تاثیر نپذیرفته و دچار آثاری همچون داغی نخواهد شد.

همچنین کسانی که ویرایش عکس را به طور حرفه ای انجام داده و از عکاسان خبره محسوب می شوند؛ می توانند به جای ورژن فوق، نسخه دیگری که آن نیز بهترین نسخه فتوشاپ برای عکاسی نام گرفته؛ استفاده نمایند. منظور، نسخه ۲۰۱۹ (۶۴ بیت) می باشد.

آشنایی با بهترین نسخه فتوشاپ

بهترین ورژن فتوشاپ اندروید چیست؟

افرادی که علاقمند به عکاسی هستند؛ نه تنها می توانند با استفاده از دوربین های عکاسی، این علاقه و نیاز را برطرف سازند؛ بلکه می توانند با استفاده از گوشی های هوشمند نیز این کار را انجام دهند. همچنین اگر آنها تمایل به ویرایش یا ادیت عکس های گرفته شده توسط گوشی باشند؛ می توانند با استفاده از بهترین نسخه فتوشاپ برای گوشی، عکس هایشان را به زیباترین شکل ممکن ویرایش نموده و اصلاحات لازم را در آنها به وجود آورند. اکنون به منظور رفع نیاز این افراد قصد داریم تا بهترین ورژن فتوشاپ برای اندروید را معرفی کنیم.

اگر چه گوشی های هوشمند، امکان ادیت عکس توسط آیتم های پیش فرض را به کاربران می دهند؛ اما گاهی این امکانات محدود بوده و به تمامی نیاز کاربر، پاسخ نخواهند داد. لذا نیاز است این افراد از نرم افزارهای جانبی همچون فتوشاپ بهره گیرند. نرم افزار فوق، کامل تر از هر برنامه دیگری بوده و توقع بالای کاربران در خصوص ویرایش عکس را برآورده می سازد.

بهترین نسخه فتوشاپ

Pixlr، بهترین نسخه برای گوشی های هوشمند

Pixlr را می توان بهترین نسخه فتوشاپ برای گوشی های اندرویدی دانست. سوال اینجاست که این برنامه چه امکاناتی را در اختیار کاربران قرار می دهد؟ پاسخ این سوال در قسمت زیر آمده است: تنظیم میزان روشنایی و کنتراست عکس، بهبود کیفیت عکس، تغییر رنگ دندان ها و سفید کردن آنها، اضافه کردن متن و نوشته به تصویر، تغییر پس زمینه و اندازه عکس و جدا نمودن بخش های مختلف عکس.

فتوشاپ، مسیری به سمت پیشرفت و درآمد

امروزه هر کسی که مهارت های بیشتری را در خود جای داده باشد؛ با موفقیت های بزرگتری روبرو شده و مسیرش به سوی پیشرفت و درآمد، هموار خواهد شد. آیا مایلید تا شما هم با یادگیری این مهارت ها، چنین نتیجه ای را محقق سازید؟ کافیست اراده کنید و بخواهید؛ پس از آن با مسیرهای تازه ای مواجه خواهید شد که شما را به سوی پیشرفت، هل می دهند. اگر واقعا عزمتان را برای یک تغییر اساسی در خود جزم کرده اید و خواهان کسب مهارت های مهم هستید؛ ما به شما کمک خواهیم کرد. وبسایت ما ۲۴ وب لرن به این منظور، دوره جامع آموزش پیشرفته فتوشاپ را برگزار نموده تا از این طریق، کمک کوچکی به جامعه انسانی کرده باشد.

شما با شرکت در این دوره و دریافت پکیج های مربوط به آن، مهارت های نو را کسب کرده و به طور کامل بر فتوشاپ مسلط خواهید شد. تمام افراد اعم از مبتدی ها و حرفه ای ها می توانند در این دوره شرکت کرده و مفاهیم مهم را از اساتید خبره و مجرب دریافت کنند. پشتیبانی دائمی و امکان برگشت مبلغ در صورت عدم رضایت، دو ویژگی شاخص این دوره به شمار می آیند. پس از اتمام دوره نیز شاهد گسترش توانایی های خود و آماده ورود به دنیای کسب و کار خواهید بود.در ویدئوی زیر هم می توانید اطلاعات بیشتری درباره این دوره فتوشاپ فوق العاده به دست آورید.

کلام پایانی

فتوشاپ که با محبوبیتی بیش از پیش مواجه گردیده، تنها دارای یک نسخه نیست؛ بلکه دارای نسخه های متفاوتی بوده و هر یک از کاربران می بایست این ورژن ها را با توجه به سطح مهارت و نیازمندی خود انتخاب نمایند. قطعا این افراد با این انتخاب به نتایج بهتری در حوزه کاری خود دست یافته و قادر به رفع نیازهایشان خواهند بود. تا به اینجا ورژن های گوناگون این نرم افزار را به عنوان بهترین نسخه فتوشاپ معرفی کردیم. امید است با بهره گیری از آنها بتوانید گام های مهمی در راستای توسعه فردی و شغلی بردارید!

سوالات متداول

  1. سبک ترین و بهترین نسخه فتوشاپ کدام است؟

نسخه ۲۰۱۴ را می توان یکی از سبک ترین و کاربردی ترین ورژن های فتوشاپ معرفی کرد.

  1. برای عکاسی حرفه ای از کدام نسخه فتوشاپ استفاده کنیم؟

عکاسان حرفه ای و کسانی که در آتلیه مشغول هستند؛ می توانند نسخه ۲۰ (۲۰۱۹) را تهیه نمایند.

  1. افرادی که توقع بالایی از فتوشاپ ندارند؛ کدام ورژن را انتخاب کنند؟

مبتدی ها و کسانی که توقع چندانی از فتوشاپ ندارند؛ می توانند نسخه CS5 را برگزینند.

1 دیدگاه دربارهٔ «معرفی بهترین نسخه فتوشاپ برای مشاغل و کارهای مختلف»

  1. علیرضا ساداتی

    سلام
    من ویندوز ۱۱ هستش سیستممم به نظرتون چه ورژنی رو روش نصب کنم که حجم زیادی نگیره و فقط بتونه کارمو راه بندازه چون زیاد از فتوشاپ استفاده نمیکنم فقط برای رفع نیاز میخوام ی ورژن با حجم کم رو بهم معرفی کنید ممنونم.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا