معرفی بهترین سایت های آموزش فتوشاپ

بهترین سایت های آموزش فتوشاپ

یکی از نرم افزارهای فوق العاده که منجر به وقوع انقلابی عظیم در حوزه گرافیک شده؛ فتوشاپ است. در حال حاضر سایت های متعددی وجود دارند که به منظور افزایش دانش و آگاهی مخاطب اقدام به آموزش فتوشاپ نموده اند. این آموزش ها علاوه بر اینکه بر دامنه اطلاعاتی مخاطب می افزایند؛ بستر مناسب جهت ورود او به دنیای کار را فراهم می سازند. آنچه در ادامه راجع به آن صحبت خواهیم کرد؛ معرفی ۱۰ سایت تحت عنوان بهترین سایت آموزش فتوشاپ است. ۵ نمونه از این سایت ها ایرانی و ۵ مورد دیگر جزو سایت های خارجی می باشند.همچنین میتوانید در این مقاله کم کردن حجم عکس در فتوشاپ از آموزش رایگان هم استفاده کنید.

بهترین سایت های ایرانی آموزش فتوشاپ

۱. سایت ۲۴ وب لرن، بهترین سایت آموزش فتوشاپ

یکی از سایت های ایرانی که به عنوان بهترین سایت آموزش فتوشاپ شناخته شده، وبسایت ۲۴ وب لرن است. چند تن از افراد مجرب که در بخش های مختلف همچون حسابداری، کسب و کار آنلاین، شبکه، آی تی و … مهارت و تجربه دارند، این وبسایت را اداره می کنند. آنها با حضور خود توانسته اند علاوه بر انتقال مفاهیمی ارزشمند همچون آموزش فتوشاپ، مفاهیم و مهارت های دیگری را به مخاطبان بیاموزند. همچنین حضور آنها باعث شده تا مخاطبان بتوانند با تکیه بر مفاهیم آموزشی مذکور، کسب و کار شخصی خود را راه اندازی نمایند.

جناب آقای پدرام تقی زاده از جمله موسسان اصلی سایت است که دوران کارشناسی خود را در داخل کشور و دوران کارشناسی ارشد را در دانشگاه وست سوئد گذرانده اند. ایشان در دو رشته مهندسی نرم افزار (کارشناسی) و مدیریت و فناوری اطلاعات (کارشناسی ارشد) تحصیل نموده و بعدها اقداماتی مفید همچون تاسیس وبسایت ۲۴ وب لرن را در دستور کار قرار داد. سپس این شخص با کمک جمعی دیگر از همکاران توانمند خود توانست این وبسایت را توسعه دهد. سال ۱۴۰۱، نقطه آغاز این وبسایت بود.

در حال حاضر این وبسایت، فعالیت خود را بر دو هدف اصلی متمرکز نموده است. یکی از این اهداف، آموزش آنلاین و دیگری راه اندازی کسب و کار اینترنتی است. این وبسایت در بخش آموزش آنلاین، اقدام به ارائه محتواهای ویدئویی نموده و سئو، وردپرس، اکسل و … را به طور جامع آموزش می دهد. همچنین مخاطبان با مراجعه به وبسایت می توانند آموزش های لازم را دریافت نموده و از آن جهت راه اندازی یک کسب و کار نو در بستر اینترنت، بهره گیرند. با این تفاسیر می توان گفت وبسایت ۲۴ وب لرن، اهداف مقدسی را دنبال کرده و از هیچ تلاشی جهت محقق نمودن این اهداف، فروگذار نمی کند.

سایت 24 وب لرن، بهترین سایت آموزش فتوشاپ

تهیه دوره جامع آموزش فتوشاپ در این وبسایت جهت ورود به بازار کار

یکی دیگر از خدماتی که وبسایت فوق برای کاربران در نظر گرفته، ارائه دوره آموزش فتوشاپ است. این دوره به صورت جامع و کامل در اختیار کاربران قرار گرفته و از آنها یک شخص آماده می سازد. شخصی که با تکیه بر توانمندی های جدید خود می تواند از رقیبان پیشی گرفته و مسیر پیشرفت را هموار نماید. این دوره، آموزش فتوشاپ پیشرفته را در بر گرفته و توسط خانم شکفته احمدی ارائه تدریس می گردد. دوره فوق شامل ۶۲ جلسه است و امکان دسترسی به دستورالعمل ها و فایل ها را به طور دائمی برای مخاطبان، به وجود آورده است. همچنین افرادی که در این دوره شرکت می کنند؛ از حمایت دائمی تیم پشتیبانی بهره مند گشته و در مجموع، منافع بسیاری را به دست خواهند آورد.

دوره-فتوشاپ

نه تنها کسانی که در زمینه کار با فتوشاپ، حرفه ای هستند؛ می توانند از این دوره استفاده نمایند، بلکه افراد مبتدی نیز امکان شرکت در آن را دارند. همه افراد با هر تخصص و هر دانشی از فتوشاپ می توانند این دوره را تهیه نموده و خود را به یک فرد متخصص تبدیل سازند. فردی که جامعه به او و توانایی هایش نیاز دارد. در نهایت با خرید پکیج کامل آموزش فتوشاپ در ۲۴ وب لرن، همه آنچه که نیاز است در رابطه با فتوشاپ بدانید را فرا گرفته و یک تصویر تازه از خود خواهید دید. برای مشاهده اطلاعات بیشتر درباره این دوره، به صفحه دوره آموزش فتوشاپ مراجعه کنید. تیزر این دوره را نیز می توانید در ویدئوی زیر مشاهده کنید.

۲. سایت سریع آسان

اگر خواهان آموزش فتوشاپ به طور جامع هستید؛ می توانید از یکی از بهترین سایت های آموزش فتوشاپ یعنی «سایت سریع آسان» کمک بگیرید. این وبسایت اقدام به ارائه نکات مهم در خصوص این نرم افزار نموده و مراحل کار با آن را به طور دقیق همراه با جزئیات شرح می دهد. همچنین وبسایت فوق اقدام به برگزاری دوره های مختلف آموزش فتوشاپ اعم از دوره های مقدماتی و پیشرفته نموده و این دوره ها را به صورت آنلاین نیز اجرا می کند. در نهایت پس از گذراندن دوره های آموزش فتوشاپ در این سایت، می توانید از فیلم های آموزشی آماده شده در قالب PDF بهره مند شده و تحت حمایت و پشتیبانی تیم قرار بگیرید.

سایت سریع آسان

۳. سایت کافه آرتک

یکی دیگر از وبسایت هایی که به عنوان بهترین سایت آموزش فتوشاپ، مفاهیم مهمی را به مخاطبان انتقال می دهد، «کافه آرتک» است. اگر آموزش های آن را دنبال نمایید، از خود یک فرد متخصص و حرفه ای خواهید ساخت. این وبسایت، تمامی نکات و موضوعات آموزشی که همراه با توضیحات استاد می باشند را به فایل PDF تبدیل نموده تا دسترسی برای مخاطبان، راحت باشد. اگر نکات و موضوعات موجود در فایل را تکرار و تمرین کنید؛ قطعا روند سریع تری از یادگیری و پیشرفت را طی خواهید کرد.

سایت کافه آرتک، یکی از بهترین سایت های آموزش فتوشاپ

۴. سایت آپادمی

«سایت آپادمی» را می توان یکی دیگر از بهترین سایت های آموزش فتوشاپ معرفی نمود. این وبسایت با برخورداری از سابقه ۱۵ ساله در حوزه آموزش نرم افزارهای تخصصی توانسته تجربه و توانایی کافی در بخش انتقال مفاهیم آموزشی اعم از مفاهیم مربوط به فتوشاپ را کسب نماید. آیا این مقدار تجربه و تخصص کافی نیست تا آن را یکی از سایت های برتر آموزش فتوشاپ خطاب کنیم؟ حال اگر خواهان دریافت آموزش های کامل و بی نقص در خصوص فتوشاپ هستید؛ می توانید با تهیه دوره های آموزشی و پکیج های مربوطه، توانایی جدیدی در خود ایجاد کرده و آن را تقویت نمایید. قطعا این توانایی ها نه تنها در این دوره از زندگی به دادتان می رسند؛ بلکه در آینده نیز شما را در مراحل بهتری قرار داده و شرایط ایده آل تری را رقم خواهند زد.

سایت آپادمی

۵. سایت ابزار وردپرس

علاوه بر سایت های نامبرده، یکی دیگر از سایت های خوب ایرانی به شما عزیزان کمک خواهد کرد تا خیلی راحت و سریع، مفاهیم و موضوعات مربوط به فتوشاپ را فرا بگیرید، سایت «ایزار وردپرس» است. برای این کار کافیست نکات گفته شده را دنبال کرده و آنها را مو به مو اجرا کنید. در این سایت، منابع آموزشی بسیاری در خصوص فتوشاپ وجود داشته که می توانید از آنها در جهت بهبود یادگیری و افزایش توانایی خود بهره مند گردید.

سایت ابزار وردپرس

بهترین سایت های خارجی آموزش فتوشاپ

۱. سایت Phlearn

امروزه نه تنها سایت های داخلی متعددی اقدام به آموزش فتوشاپ نموده اند؛ بلکه سایت های خارجی گوناگونی نیز این اقدام را در راس توجه قرار داده اند. یکی از سایت هایی که به عنوان بهترین سایت آموزش فتوشاپ به فعالیت پرداخته و اطلاعات با ارزشی را در این خصوص ارائه می دهد؛ وبسایت «Phlearn» است. این وبسایت، بستر مناسب جهت یادگیری افراد را فراهم نموده و آموزش های جامع و کاملی را به آنها اختصاص داده است. تصاویر و فیلم های آموزشی موجود در این وبسایت، نکات مهمی را در بر گرفته که با تکیه بر این نکات می توانید توانمندی های خود را افزایش داده و آنها را در معرض نمایش بگذارید.

سایت Phlearn، یکی از بهترین سایت های خارجی آموزش فتوشاپ

۲. سایت Udemy

اگر خواهان دریافت دوره های رایگان فتوشاپ هستید؛ می توانید از طریق سایت «udemy» به این آموزش ها دست یابید. همچنین جهت دریافت آموزش های بیشتر و کاربردی تر می توانید از دوره های پولی این سایت استفاده کنید. این امر باعث می شود تا هر چه سریع تر فتوشاپ را یاد گرفته و از آن جهت آماده سازی کامل خود بهره گیرید. سایت فوق که بهترین سایت آموزش فتوشاپ نام دارد؛ آموزش های کاملی را برای افراد مبتدی تا پیشرفته، آماده نموده و مهارت های مهم در رابطه با برنامه فتوشاپ را می آموزد.

سایت Udemy

۳. سایت Trevor Morris Photographics

شما در سایت «https://morris-photographics.com/» نه تنها می توانید آموزش های مهمی را در رابطه با فتوشاپ دریافت نمایید؛ بلکه قادر به دریافت آنها به صورت کاملا رایگان خواهید بود. بیهوده نیست که آن را بهترین سایت آموزش فتوشاپ معرفی کرده اند. وبسایت فوق، نحوه کار با فتوشاپ از طریق کلیدهای میانبر را آموزش داده و دامنه اطلاعاتی کاربر را از این طریق گسترش می دهد.

سایت Trevor Morris Photographics

۴. سایت PluralSight

سایت «PluralSight» را هم می توان به جمع ۱۰ سایت برتر آموزش فتوشاپ اضافه کرد. این وبسایت نه تنها موضوعات مربوط به این نرم افزار را آموزش می دهد؛ بلکه طراحی گرافیک را نیز به مخاطبان می آموزد. انواع منبع و آموزش های مربوط به فتوشاپ به طور کامل در این سایت موجود بوده که می توانید از آنها نهایت استفاده را ببرید.

سایت PluralSight

۵. سایت Alison

سایت «Alison» را هم می توان بهترین سایت آموزش فتوشاپ معرفی کرد. این وبسایت به منظور آموزش هر چه بهتر مفاهیم فتوشاپ، اقدام به برگزاری دو دوره رایگان نموده و اصول ابتدایی و پیشرفته فتوشاپ را می آموزد. بنابراین اگر یک فرد مبتدی یا حرفه ای در زمینه فتوشاپ باشید، با تکیه بر این منابع می توانید مهارت های جدیدی در خود ایجاد کرده و یا مهارت های سابق را بهبود ببخشید.

سایت Alison

کلام پایانی

فتوشاپ با حضور ارزشمند خود توانسته تحولی چشمگیر را در حوزه امور گرافیکی به وجود بیاورد. قطعا اگر چگونگی کار با فتوشاپ را فرا بگیرید، با این کار، لطف بزرگی در حق خود خواهید کرد. با معرفی ۱۰ سایت مذکور که بهترین سایت آموزش فتوشاپ نامگذاری شده اند؛ قادر به یادگیری با این نرم افزار و ایجاد مهارت های نو در خود خواهید بود. مهارت هایی که شما را به یک متخصص تبدیل نموده و درهای جدیدی را به رویتان می گشایند. درهایی که می توانید مسیر پیشرفت را از طریق آنها پیدا کنید.

سوالات متداول

  1. از کجا دوره آموزش فتوشاپ را تهیه نماییم؟

یکی از سایت هایی که این دوره را با شرایط ویژه برایتان در نظر گرفته، وبسایت ۲۴ وب لرن است.

  1. سایت های برتر ایرانی که فتوشاپ را آموزش می دهند، کدامند؟

۲۴ وب لرن، سریع آسان، کافه آرتک، آپادمی و ابزار ورد پرس.

  1. سایت های برتر خارجی در حوزه آموزش فتوشاپ کدامند؟

سایت های Phlearn، Udemy، Trevor Morris Photographics، PluralSight و Alison.

1 دیدگاه دربارهٔ «معرفی بهترین سایت های آموزش فتوشاپ»

  1. سیما فرخیان

    سلام وقت بخیر باسه
    میخواستم بدونم که این سایت Trevor Morris Photographics اموزش ویدیویی داره یا فقط حالت مقاله داره ؟؟منی که اموزش ویدیویی میخوام باید از چه سایتی کمک بگیرم؟؟

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا