درباره ۲۴ وب لرن

وبسایت ۲۴ وب لرن توسط چند تن از افراد دارای تجربه در حوزه های مختلف اعم از فناوری  اطلاعات، کسب و کار اینترنتی، حسابداری، شبکه و … می باشد که هدف کلی آن ها آموزش آنلاین به افرادی می باشد که به دنبال رسیدن به کسب و کار شخصی هستند و یا قصد دارند که مهارت های خود را در زمینه های مختلفی ارتقاء ببخشند.

۲۴ وب لرن توسط پدرام تقی زاده  دانش آموخته رشته مهندسی نرم افزار از دانشگاه آزاد اسلامی و کارشناسی ارشد در رشته مدیریت و فناوری اطلاعات در دانشگاه West سوئد است، در سال ۱۴۰۱ تاسیس شد. اما در پشت پرده این وب سایت افراد متعددی وجود دارند که در تلاش هستند که تخصص های خود را برای دانش پژوهان با بهترین کیفیت در معرض نمایش بگذارند.

فعالیت های ۲۴ وب لرن

فعالیت های وبسایت ۲۴ وب لرن به ۲ بخش عمده تقسیم میگردد.

آموزش آنلاین

وبسایت ۲۴ وب لرن با برگزاری دوره های آموزش ویدیویی مختلف سعی در ارتقا و بهبود تخصص نیروی انسانی فعال در جامعه دارد. آموزش های آنلاین وبسایت شامل آموزش ورد، آموزش اکسل، آموزش وردپرس، آموزش سئو و دیگر آموزش های ویدیویی دیگر می باشد.

 

راه اندازی کسب و کار اینترنتی

در این وب سایت همچنین هدف بر این می باشد که افراد تخصص، دانش و هر تجربه ای که در زندگی فرا گرفته اند را بتوانند در بستر اینترنت به عرصه آموزش بگذارند و از همین طریق کسب درآمد داشته باشند. به همین دلیل طراحی وب سایت با وردپرس به عنوان یکی از جامع ترین آموزش های موجود در این وبسایت در نظر گرفته شده است چرا که هر کالا، تخصص و یا تجربه برای فروش در اینترنت نیاز به یک بستر دارد. ۲۴ وب لرن در تلاش است که تمامی دانش پژوهان را برای رسیدن به این مهم همراهی کند.

 

 

 

‫۵/۵ ‫(۱ نظر)
پیمایش به بالا